U nas nie ma reklam zauważyłeś?

Nie zasłaniamy portalu bannerami, nie blokujemy treści, nie wysługujemy się partiom politycznym. By zachować niezależność, nie sprzedajemy Twoich kliknięć. Stawiamy jednak sprawę jasno: by robić to dalej potrzebujemy Twojego wsparcia.

INNA KWOTA
Bez natrętnych reklam - sami używamy adblocka
bez wysługiwania się partiom politycznym
zawsze otwarty dostęp do naszej publicystyki

Sukces portalu zależy w takim samym stopniu od nas, redaktorów, jak i od Was, Czytelników. Wierzymy, że od 2013 roku systematycznie pracujemy na Wasze zaufanie, tworząc medium, które ma ambicję zmieniać nasze państwo.

Razem z nami zmieniajcie rzeczywistość. Gdyby każdy z naszych stałych Czytelników wpłacał symboliczną, ale regularną kwotę, to nie tylko moglibyśmy być spokojni o istnienie portalu, ale rozwijać go i profesjonalizować.

Jeżeli nie uda nam się zbudować grona stałych Darczyńców, to nie uda nam się przetrwać. Nie prosimy Was o wiele. Z siebie dajemy tyle, ile możemy, a z każdą Waszą wpłatą będziemy mogli dawać z siebie jeszcze więcej. Dziś przyszłość portalu jest w Waszych rękach. My patrzymy w przyszłość z nadzieją.

Dołącz do Klubu Przyjaciół Jagiellońskiego24 i wspieraj nas regularnie: Klub Jagielloński Nr konta: 32 2130 0004 2001 0404 9144 0004 W tytule: „darowizna na cele statutowe: jagiellonski24”

Serdecznie dziękujemy!

Jeśli nie możesz wesprzeć nas finansowo,
pomóż śledząc nas w mediach społecznościowych