Wolna licencja

Portal jagielloński24 udostępnia większość własnych publikacji. To ponad 1,5 tys. tekstów publicystycznych i wywiadów. Otwarta Licencja pozwala na przedruk interesujących materiałów  wszystkim zainteresowanym.

Otwarta licencja dotyczy tylko własnych tekstów przygotowanych na zamówienie redakcji jagielloński24 (otwarta licencja nie obejmuje artykułów do których redakcja nie posiada praw autorskich, czyli pochodzących z Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego. Otwarta licencja nie obejmuje też zdjęć zamieszczonych przy artykułach).

Przedruk artykułów jest możliwy od 3 dnia od daty pierwotnej publikacji w serwisie. Do korzystania z materiałów j24 zapraszamy naturalnie także media, które prowadzą sprzedaż własnych treści (sprzedaż danego medium, czy miejsc reklamowych w medium nie ogranicza prawa do przedruku tekstów z portalu jagielloński24).

Wykorzystanie artykułu jest możliwe za podaniem nazwiska autora i źródła pochodzenia artykułu przez umieszczenie w widocznym miejscu klikalnego linku wraz z logiem portalu j24. 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z redakcją: redakcja@jagiellonski24.pl 

Podziel się artykułem: