Dołącz do J24

Jagielloński24 to projekt tworzony przede wszystkim przez ludzi z pasją, pragnących zmieniać rzeczywistości. Jeżeli masz w sobie zapał do działania, chcesz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem i uważasz, że portal jest miejscem dla Ciebie – napisz do nas. 

Możliwości zaangażowania w naszą pracę są niemal nieograniczone. Codziennie poświęcamy czas na pisanie artykułów, przeprowadzanie wywiadów, tworzenie grafik, administrowanie portalem i kanałami social media, przygotowaniem licznych grafik, akcji fundraisingowych, organizację spotkań i seminariów i co najważniejsze – długotrwałe i żmudne prace koncepcyjne. To tylko część naszej pracy, która dzięki zaangażowaniu kolejnych osób, zyskuje kolejne formy działania. 

Otwieramy się na kontakt z Czytelnikami, bo wierzymy, że jako pierwsze medium w Polsce możemy tworzyć nową jakość polskiego życia publicznego zmieniając zasady jego funkcjonowania. Z naszą pomocą, nie musisz być skazany na bycie biernym odbiorcą przekazu medialnego. Dołącz do nas.

Podziel się artykułem: